• Index
  •  » Wojny
  •  » Atak zbiorowy na jarekjaro 4:64:10

#1 2013-04-06 09:31:04

 Mathew

Miszcz i ..uj

13709607
Call me!
Skąd: Bydgoszcz
Zarejestrowany: 2013-03-31
Posty: 25
Punktów :   

Atak zbiorowy na jarekjaro 4:64:10

Informuje w Naszym imieniu (Daiguren, Szeregowy25 i ja) , że został On Naszym celem i nie chcemy nieporozumienia do jakiego doszło ostatnio, że Nasz cel doszedł do sojuszu, żeby się schronić. Jest to informacja głównie dla administracji, aby wiedzieć kogo nie przyjmować.

Zachęcam w Naszym imieniu do współpracy i tej ekonomicznej jak i militarnej-> właśnie jak My. Dla chcącego nic trudnego, a korzyści płyną dla wszystkich ;) ,,Trzymajmy się ramy to się nie posramy''



PS

I myślę że każdy powinien takie coś prowadzić. Pytanie czy ma być milion wątków czy każdy ma w 1 temacie SWOIM pisać posty na ten temat?

Offline

 

#2 2013-04-06 10:20:14

 Daiguren

Użytkownik

Zarejestrowany: 2013-04-01
Posty: 8
Punktów :   

Re: Atak zbiorowy na jarekjaro 4:64:10

Popieram w 100% i podpisuję się pod tym dwoma rękoma. Nic dodać nic ująć. Dobrze powiedziane Mathew :good:

Offline

 

#3 2013-04-06 11:18:54

bohton

Użytkownik

Zarejestrowany: 2013-04-04
Posty: 6
Punktów :   

Re: Atak zbiorowy na jarekjaro 4:64:10

lol, żeby sie schronic? już o tym dyskutowałem, to może i ty mi wyjasnisz czy ten atak na mnie w twoim wykonaniu miał mnie wystraszyc czy cos? bo jesli tak to raczej rozbawił, a powód złożenia podania tutaj też już został wyjaśniony.
Mimo to chętnie sie dowiem jak to sie przeraziłem 1 ataku.

Offline

 

#4 2013-04-06 11:33:05

Kesiii

Administrator

Zarejestrowany: 2013-03-31
Posty: 25
Punktów :   

Re: Atak zbiorowy na jarekjaro 4:64:10

Jeśli macie zamiar się o coś takiego sprzeczać to proponuję już teraz przejście na PW, bo nie sądzę żeby reszta sojuszu miała ochotę to czytać.

Co do samej prośby i "celów":
Wszelkie tego typu prośby mogą zostać uwzględnione przez zarząd sojuszu, ale nie muszą. To ze ustalacie sobie jakieś cele nie oznacza, że taka osoba nie będzie cennym członkiem sojuszu i nie zostanie przyjęta. Jeśli chodzi personalnie o bohtona, bo rozumiem, że do jego przyjęcia Mathew pijesz to ja przyjęłam go do sojuszu i nie żałuję. Nie wiem jaka by była decyzja zarządu w momencie, kiedy wiedzielibyśmy o planach ataków. Faktem jest, że jest w sojuszu, więc jest w tym momencie takim samym członkiem jak ja, Ty czy ktokolwiek inny, dlatego nie życzę sobie żebyś poruszał kwestię swoich wcześniejszych planów, bo sądzę, że to nie zachowujesz się w porządku wobec kolegi z sojuszu.

Offline

 

#5 2013-04-06 11:51:57

 Mathew

Miszcz i ..uj

13709607
Call me!
Skąd: Bydgoszcz
Zarejestrowany: 2013-03-31
Posty: 25
Punktów :   

Re: Atak zbiorowy na jarekjaro 4:64:10

Nie miałeś się przerazić. sprawdzałem Cię ;) Bo tak jak jarek teraz będzie wyglądać, tak Ty miałeś wyglądać(od dłuższego czasu są pw z Daiguren-em). jesteś w sojuszu to bądź, co najmniej wyglądało to tak z boku, że przyszedłeś po to, aby Cię nie zaatakować. Uważam że temat z Tb jest zamknięty bynajmniej dla mnie, na wielką współpracę nie licz.

Co do ataku na jarekjaro to nie chce i raczej nie chcemy żeby TERAZ nie było  tak, że My tu floty wysyłamy a koleś dołączą do sojuszu i potem jeszcze szczytem by było żeby złożył na Nas skargę ze w sojuszu jest, a My go atakujemy. Oto chodzi, stad ten temat oraz o to żeby przynajmniej odstawić w czasie jego przyjęcie skoro atakujemy Go albo skontaktowanie się z nami jakie zdanie mamy, bo może Wy jesteście administracja, ale każdy chyba ma zdanie na taki temat tym bardziej ataków/wojny, no i silą jednak są wszyscy gracze, a nie indywidualiści, a tym bardziej to, że dzieli Nas galaktyka i My rozszerzamy horyzonty na 4, a oto chyba też chodzi :)

Offline

 

#6 2013-04-06 12:07:52

bohton

Użytkownik

Zarejestrowany: 2013-04-04
Posty: 6
Punktów :   

Re: Atak zbiorowy na jarekjaro 4:64:10

To że z twojej strony tak to wyglądało to już nie moje zmartwienie. Raczej zdziwiły mnie pytania od innych że sie przestraszyłem, ale zawsze to troche wiecej usmiechu w ciągu dnia. Cieszy mnie ze temat wyjaśniony, mimo wyczuwalnej obrazy z tą wielką pomocą, co też troche sie kłóci z tym co napisałeś dalej, ale jakoś to przeżyje;)
btw. bynajmniej =/= przynajmniej;) polonistka nie była by zadowolona;)

Offline

 

#7 2013-04-06 12:07:59

Kesiii

Administrator

Zarejestrowany: 2013-03-31
Posty: 25
Punktów :   

Re: Atak zbiorowy na jarekjaro 4:64:10

Mathew napisał:

silą jednak są wszyscy gracze, a nie indywidualiści

Mathew napisał:

Uważam że temat z Tb jest zamknięty bynajmniej dla mnie, na wielką współpracę nie licz

Zaprzeczasz sam sobie to po 1.
Po 2 nie chodzi mi o to żeby stworzyć w sojuszu kółko wzajemnej adoracji i mieć poczucie, że wszyscy się kochają. Wymagam od członków sojuszu właśnie współpracy i wzajemnego szacunku. Nie musicie się lubić, ale macie się wzajemnie szanować. Jeśli masz z tym problem (Ty lub ktokolwiek inny) to droga wolna.

Rozumiem wniosek o nie przyjmowanie w tym momencie gracza jarekjaro, ale to od zarządu zależy czy zostanie przyjęty (o ile w ogóle złoży podanie). Swoje zdanie możecie wyrazić, ale decyzja należy do zarządu. Nikt nie powiedział, że mamy demokrację;)

Offline

 

#8 2013-04-06 12:15:53

 Mathew

Miszcz i ..uj

13709607
Call me!
Skąd: Bydgoszcz
Zarejestrowany: 2013-03-31
Posty: 25
Punktów :   

Re: Atak zbiorowy na jarekjaro 4:64:10

Skoro gracz może wyrazić swoje zdanie, a nie będzie jego zdanie w żaden sposób brane pod uwagę to po co w takim razie była ankieta o forum... ?!

Co do moich cytatów, jak to fajnie być w Polsce i uczyć się naszego wspaniałego języka -> są wyjątki od reguły Kesii. A do współpracy, to My ją właśnie we 3 trorzymy, przyjmując kolejnego gracza pokażesz Nam, że masz nas głęboko i szeroko... Sory tak to wyjdzie... Każdy gracz nie z sojuszu jest wrogiem, mniejszym lub większym, przyjmując wrogów do sojuszu, sami mamy wewn problem, a nie o to chyba chodzi...

Offline

 

#9 2013-04-06 12:37:56

Kesiii

Administrator

Zarejestrowany: 2013-03-31
Posty: 25
Punktów :   

Re: Atak zbiorowy na jarekjaro 4:64:10

Mathew napisał:

Skoro gracz może wyrazić swoje zdanie, a nie będzie jego zdanie w żaden sposób brane pod uwagę to po co w takim razie była ankieta o forum... ?!

Co do moich cytatów, jak to fajnie być w Polsce i uczyć się naszego wspaniałego języka -> są wyjątki od reguły Kesii. A do współpracy, to My ją właśnie we 3 trorzymy, przyjmując kolejnego gracza pokażesz Nam, że masz nas głęboko i szeroko... Sory tak to wyjdzie... Każdy gracz nie z sojuszu jest wrogiem, mniejszym lub większym, przyjmując wrogów do sojuszu, sami mamy wewn problem, a nie o to chyba chodzi...

Nie powiedziałam, że zdanie graczy nie jest brane pod uwagę. Stwierdziłam, że ostateczną decyzję podejmuje zarząd- taką, która będzie najlepsza dla całego sojuszu, a nie dla jednego czy kilku członków.

W kwestii forum postawiliśmy na głosowanie, właśnie dlatego, że zdanie członków sojuszu jest ważne, jednak w poważniejszych kwestiach (takich jak np. wypowiedzenie wojny innemu sojuszowi) ostateczną decyzję zawsze będą podejmowali członkowie zarządu (oczywiście w tym wypadku sugestie członków sojuszu też mogą być brane pod uwagę).

Rozwój sojuszu jest związany z przyjmowaniem nowych graczy, a wielu z nich było (np. dla mnie osobiście;)) potencjalnym celem. Też mam się obrazić, że mgmisiu albo mori ich przyjęli?

Offline

 

#10 2013-04-06 12:46:03

 Mathew

Miszcz i ..uj

13709607
Call me!
Skąd: Bydgoszcz
Zarejestrowany: 2013-03-31
Posty: 25
Punktów :   

Re: Atak zbiorowy na jarekjaro 4:64:10

Nie obraziłem się ale zobacz nawet przez to ile osob jest chociażby na fourm i nadal jest MNIEJSZY ale nadal spam na skrzynce o wymiany surowców. Ja informuje w Naszym imieniu że atakujemy ow gracza zeby potem nie bylo jak bylo ostatnio. po to ten temat. uwazam ze temat zamkniety(wymiana zdan).

Offline

 

#11 2013-04-06 13:00:23

bohton

Użytkownik

Zarejestrowany: 2013-04-04
Posty: 6
Punktów :   

Re: Atak zbiorowy na jarekjaro 4:64:10

Skoro regulamin zezwala na oferty handlowe to żaden spam.
Wiadomo jak ludzie czytają wszelakie regulaminy i informację, więc jeśli trzeba ludzi na forum przyciągnąć to własnie od tego jest wiadomość zbiorcza w grze, raz dziennie zaproszenie można puścić i tyle.

Offline

 

#12 2013-04-06 13:19:19

mgmisiu

Administrator

Zarejestrowany: 2013-03-31
Posty: 4
Punktów :   

Re: Atak zbiorowy na jarekjaro 4:64:10

Po pierwsze: Tu nie ma demokracji, Jest monarchia!!! A członkowie są traktowani jako doradcy więc każde zdanie się liczy i będzie rozpatrzone :)

Po drugie: Rozmawiałem z "bohton" na temat ucieczki przed waszymi atakami!!! I powiem tak sama chęć atakowania kogoś nie skreśla tej osoby do wstąpienia do sojuszu. Od większości z was mam więcej pkt w flocie i musiał bym wywalić lub nie przyjąć połowy graczy bo miałem cytuje "plany zrobienia z wielu członków farmy" ale nie zdążyłem nie atakowałem wysłali podania - zostali przyjęci i tyle !!! Szukam nowych ofiar!!!

Po trzecie: Co do spamu to tylko w nagłych przypadkach oraz handel!! Forma handlu przykład : "Witam- Propozycja Handlowa!!!Deuter za Metal przelicznik 1:3 Pisać na priwa ;) " wszystko wyjaśnione nic nie trzeba się dopytywać :) A nie jak kilka minut temu : Gracz XXXX informuje cię, że: Wymienię Deuter na Metal / Kryształ mam do sprzedania 10k  - błędna forma nie wiem za ile i czego chce, i 5 minut później off line :( !!!!

Offline

 
  • Index
  •  » Wojny
  •  » Atak zbiorowy na jarekjaro 4:64:10

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.polish-drifters.pun.pl www.tspol.pun.pl www.blogomania.pun.pl www.nexiamt2.pun.pl www.brotherhoodofsteel.pun.pl